به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

بخش نرم افزارهای رسانه ای

برگزیدگان نهایی بخش نرم افزارهای رسانه ای پنجمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال مشخص گردید. جلسه اختتامیه جشنواره در تاریخ 21 مهر 1390 در محل اجتماعات نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال در محل مصلای تهران برگزار گردید. جوایز برگزیدگان در جلسه اختتامیه اعطاء گردید.

 

 

1. بهترین اثر مبلّغ و مروّج اسلام و معارف اسلامی

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

جامع احادیث نور

مرکز تحقیقات کامپیوتر علوم اسلامی

دوم

ولاء امام حسن مجتبی (ع)

موسسه فرهنگی هنری یاسین امین

سوم

ترنم وحی 2

ترنم اندیشه جوان

شایسته تقدیر

سروش نماز

سیما رسانه درسا

شایسته تقدیر

برنامه های حسینی علیه السلام

پردازش گسترش فجر

2. بهترین اثر مبلّغ و مروّج ارزش‌های انقلاب اسلامی و اندیشه‌های امام و رهبری

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

صهبا

موسسه فرهنگی هنری ایمان جهادی

دوم

جنگ نرم

شرکت آفتاب 8 ولایت

سوم

شهید ماموستا محمد شیخ الاسلامی

نشر الکترونیکی شاهد

3. بهترین اثر مبلّغ و مروّج فرهنگ ایثار، شهادت و دفاع مقدس

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

برنامه های حسینی علیه السلام

پردازش گسترش فجر

اول

خندید و ماند

شرکت آفتاب 8 ولایت

دوم

کبوترهای پیکر سوخته

موسسه آوای مهر کوثر ایمان

سوم

جنگ ایران و عراق از نگاه مطبوعات جهان

موسسه فرهنگی کلید طلایی جهان معاصر

4. بهترین اثر مبلّغ و مروّج زبان و ادب فارسی

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

درج شاهنامه

موسسه فرهنگی مهر ارقام ایرانیان

دوم

سید محمد حسین بهجت تبریزی / شهریار

دفتر تولیدات چندرسانه ای رضوان رسانه

سوم

پروین اعتصامی

چیستا رایانه پارس

5. بهترین اثر ایران‌شناسی

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

تمدن ایران

موسسه فرهنگی داده های طلایی خلیج فارس ایرانیان

دوم

تاریخ ایران اسلامی

مرکز تحقیقات کامپیوتر علوم اسلامی

سوم

روستاهای شگفت انگیز ایران

موسسه تحقیقات و انتشارات کاروان جهانگردان - ایرانگردان

6. بهترین اثر مبلّغ و مروّج فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

دوم

آموزش زبان و فرهنگ ایران به غیر فارسی زبانان(تاریخ فرهنگ و تمدن ایران)4

شورای گسترش زبان و ادبیات فارسی

دوم

مثنوی معنوی

مرکز تحقیقات کامپیوتر علوم اسلامی

سوم

سروش آواز

موسسه فرهنگ و هنر سروش مهر

7. بهترین اثر در راستای فرهنگ عمومی

 

اثری شایسته دریافت دریافت مقام و رتبه تشخیص داده نشد

8. بهترین اثر آموزشی

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

گندمک

بانک نرم افزاری دانش پژوهان

سوم

ریاضیات اول دبیرستان

موسسه اندیشه سازان روشنگر

شایسته تقدیر

آموزش چند رسانه ای درس های پایه سوم راهنمایی

دبیر دانش گستر پویا

شایسته تقدیر

دبستانیها

شرکت مهندسی داده پردازی سما

9. بهترین اثر فرهنگ نامه‌ای، دانشنامه‌ای و دایره المعارفی

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

جامع فقه اهل البیت

مرکز تحقیقات کامپیوتر علوم اسلامی

دوم

سلسبیل

موسسه آوای مهر کوثر ایمان

سوم

پنج تن آل عبا

سیدمحمدجواد حسینی

10. بهترین اثر در راستای تقویت بنیان خانواده و فرهنگ حجاب و عفاف

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

ازدواج؛ پیوند آسمانی

موسسه گسترش اطلاع رسانی مبلّغ

دوم

تیپ 3

سوشیانت سیستم شیراز

سوم

درّ و صدف

گروه فرهنگی هنری بشارت

11. بهترین اثر مبلّغ و مروّج فرهنگ اسلامی - ایرانی به زبان‌های غیر فارسی

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

دوم

نماز برای کودکان (انگلیسی)

موسسه فرهنگی هنری یاسین امین

12. بهترین نرم‌افزار ترجمه شده

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

شایسته تقدیر

آزمایشگاه مجازی زکریا

علی دارابی

13. بهترین ارتباط تصویری

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

سایه های ملکوت 2- سامرا

آوین رسانه فیلم

سوم

مهمانی خدا

موسسه آسمانه نقش فردا

شایسته تقدیر

زنبیل

شرکت مبتکران سامانه مبین

14. بهترین جلوه های صوتی

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

سایه های ملکوت 2- سامرا

آوین رسانه فیلم

دوم

تمدن ایران

موسسه فرهنگی داده های طلایی خلیج فارس ایرانیان

سوم

مرسلین

موسسه فرهنگی هنری لبخند آسمان

15. بهترین اثر با مخاطب کودک و خردسال

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

مزرعه آروین

شرکت انتشارات بین المللی گاج

سوم

سروش نماز

سیما رسانه درسا

16. بهترین اثر با مخاطب نوجوان

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

احکام دانش آموزان دختر

اداره کل آموزش و پرورش استان قم

دوم

ستاره 12

موسسه فرهنگی هنری یاسین امین

سوم

دایره المعارف فضا

چیستا رایانه پارس

17. بهترین اثر با مخاطب بانوان

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

دوم

دخترانه

موسسه فرهنگی اندیشه مبنا قم

سوم

ناشتا 3

هنرهای نوین کمان کبیر

شایسته تقدیر

اوقات فراغت بانوان

موسسه آسمانه نقش فردا

18. بهترین ابزار تولید محتوا

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

تولید محتوای الکترونیک فلش(ستما)

صنایع الکترونیک ورایانه دژکام فناوری

دوم

سامانه مدیریت وبگاه اشتاد

وحید آفرین

سوم

سفیر دانش

معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه

19. بهترین ابزار توسعه کاربری خط و زبان فارسی در محیط دیجیتال

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

شایسته تقدیر

آریانا سامانه متن خوان فارسی

عصر گویش پرداز

20. بهترین نرم افزار ابزاری- خدماتی

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

طراحی فرش بوریا

بوریا-سامانه های طراحی و تولید رایانه ای

دوم

مسیرجام

مسیر فن‌آوری اطلاعات

21. بهترین اثر با موضوع پایداری و بیداری اسلامی

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

دوم

بیداری اسلامی

شرکت آفتاب 8 ولایت

سوم

پاره تن

موسسه آرمان رسانه توس

شایسته تقدیر

شاخ شیطان

سیدمحمدجواد حسینی

22. بهترین اثر ترویج فرهنگ امر به معروف ونهی از منکر

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

شایسته تقدیر

امر و نهی های آسمانی

مؤسسه فرهنگی دیجیتال هنر ناب اسلامی

23. بهترین اثر با موضوع مهدویت و انتظار

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

عطر گل نرگس

موسسه فرهنگی هنری یاسین امین

دوم

خورشید پنهان

موسسه آسمانه نقش فردا

سوم

آخرین امید

گروه فرهنگی هنری بشارت

24. بهترین اثر در حوزه بهداشت و سلامت

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

آمادگی جسمانی ورزش همگانی (2)

شرکت گسترش داده پردازی آذررجا

سوم

تغذیه سالم وکافی لیمو

محمد مهدی سرشارزاده

25-تقدیر ویژه برای ارائه بهترین ابزار پژوهشی

رتبه

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص صاحب اثر

اول

نرم افزار ام آر پی

دکتر مهدی محسنیان راد/ پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی

 

 

 

۲۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۰
تعداد کلیک: ۴,۰۲۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.