به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

نامزدهای بخش بازی های رایانه ای و سرگرمی های دیجیتال - ششمین دوره جشنواره رسانه های دیجیتال

1. بازی کوچک

کد

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص

62043

خارج از سرزمین

سید محمد علی وزیری

60506

شبان

سید حسین مسبوق

62557

قلعه آترا

شرکت انتشارات بین المللی گاج

61758

ماجراهای مپل

عصربازی پارس

61873

میشا و کوشا - بوبو

داده پردازان ویرا پارسیان

2.بازی برخط(آنلاین)

کد

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص

60717

آرمانشهر

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

62655

آسمان‌دژ

توسعه‌گر شبیه‌ساز

60274

عصر پادشاهان

شرکت فناوری اطلاعات توسعه سامان

62423

ناورد

سامان قایدحسینی

3. بازی تلفن همراه

کد

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص

60562

دانشمدان کوچک

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان نور

60559

زیگول عقاب کوچک

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان نور

60565

مار تندرو

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان نور

60561

ویگی اسفنج باهوش

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان نور

4. بهترین بازی از دیدگاه فنی

کد

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص

61533

جغله و غول سرزمین تنبلی

شهاب میرزایی

60564

سیاووش

شرکت نرم افزاری سورنا پردازش آریا

62040

قتل در کوچه های طهران 1312 نسخه سه بعدی

رسانا شکوه کویر

63040

گرشاسپ «راز اژدها»

شرکت فنی و مهندسی فن افزار شریف

62514

مردان کپسولی

حسین خداشناس

5. بهترین بازی از دیدگاه هنری

کد

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص

61379

ترکمنچای

اسپریس پویانما

60904

کوهنورد

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان نور

63035

گاندو

حسین خداشناس

61877

گربه قجری

رسانا شکوه کویر

63040

گرشاسپ «راز اژدها»

شرکت فنی و مهندسی فن افزار شریف

6.بهترین بازی از دیدگاه محتوایی

کد

نام اثر

موسسه/شرکت/ شخص

61379

ترکمنچای

اسپریس پویانما

61265

سرزمین آژمان

ویژه پرداز پارس

60506

شبان

سید حسین مسبوق

61877

گربه قجری

رسانا شکوه کویر

62514

مردان کپسولی

حسین خداشناس

7. فناوری

هیچ اثری شایسته تقدیر نشد

۱۸ آبان ۱۳۹۱ ۱۴:۳۳
تعداد کلیک: ۲,۱۱۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد